Haberler
95
30 Ağustos 2021
BAŞKANIMIZ MEHMET UZ'UN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Başkanımız Mehmet Uz, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 99. yıl dönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.


30 Ağustos 1922 tarihinde bir zafer destanı yazıldığını ifade eden Başkanımız Mehmet Uz, mesajında şu ifadelere yer verdi:

19 Mayıs 1919'da Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde Samsun’da yakılan istiklal ateşi, 30 Ağustos 1922'de Dumlupınar’daki büyük zaferle sona ermiş, milletimiz işgal devletleri karşısında eşsiz bir destan yazmıştır. 

Milletimiz bu kutlu savaşta tüm mazlum halklara örnek gösterilecek bir zafere imza atmış, yoksulluk içerisinde büyük bir cesaret örneği göstermiştir. Tevekkül ve inancın zaferi olarak adlandırılacak bu kutlu günde, Türk milleti özgürlüğe olan düşkünlüğünü ve gücünü tüm dünyaya göstermiştir.

Türk istiklal mücadelesinde emeği geçen başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere aziz milletimizin her bir ferdine şükranlarımı sunuyorum. 

Tüm dünya bilmelidir ki daha önceden de görüldüğü üzere Türk Milleti hiçbir devirde esareti kabul etmemiştir, etmeyecektir.

pendik moto kurye SMM Panel likit smm panel Valorant boosting

Bayilik veren firmalar Denizli İş Güvenliği Malzemeleri smm panel tubidy İstanbul Yacht Charter

izmit evden eve nakliyat oto ekspertiz dil kursu uluslararası evden eve nakliyat hastane randevu alma

pubg satılık hesap istanbul evden eve nakliyat smm panel veteriner Instagram düşmeyen takipçi satın al Evden Ek işini Bul sıra bulucu