Haberler
355
06 Kasım 2020
PROTOKOL ZİYARETLERİMİZ DEVAM EDİYOR

Kulüp Başkanımız Ali Çetin ve Başkan Yardımcımız Taner Atilla, Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu ve Merkezefendi Kaymakamı Adem Uslu'ya makamlarında nezaket ziyaretinde bulundu.

Destekleri için Merkezefendi Kaymakamı Adem Uslu'ya ve Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu'na teşekkürlerini dile getiren Başkanımız Ali Çetin, kulüp faaliyetleri hakkında kaymakamlara bilgiler verdi.

Her iki ziyarette şehir olarak bütünleşmenin önemine dikkat çeken Başkanımız Ali Çetin, "Denizlispor yönetimin değil, şehrimizindir. Bizler devraldığımız bayrağı layıkıyla taşımak için elimizden geleni yapıyoruz. Sadece bizim çabamız yeterli olmuyor. Tüm şehir dinamiklerinin Denizlispor'a destek olması gerekiyor. Sizlerin desteği sayesinde takımımız önemli yerlere gelecek" diye konuştu. 

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu ve Merkezefendi Kaymakamı Adem Uslu ise Denizlispor'u yakından takip ettiklerini ve ellerinden gelen desteği vermeye çalışacaklarını belirterek, bu hafta sonu oynanacak olan Yeni Malatyaspor karşısında başarı dileklerinde bulundular.