Haberler
791
19 Aralık 2019
ALANYA MAÇI BİLETLERİ SATIŞA ÇIKTI

Kulübümüz profesyonel futbol takımının TFF Süper Lig 2019-2020 Cemil Usta Sezonunun 16.haftasında, 23 Aralık Pazartesi günü saat 20.00’de, Aytemiz Alanyaspor ile oynayacağı müsabakanın bilet fiyatları belli oldu. Biletler 19 Aralık Perşembe günü saat 15.00’te satışa çıktı.

Bilet fiyatları şöyle olacak;

Kale Arkası ve Misafir Tribünü: 10TL

Maraton 30TL

A, B, D, E Üst 30 TL

A ve E Alt 30 TL

Loca Önü ve VIP 50TL

Maça gelecek olan taraftarların dikkat etmesi gereken diğer hususlar ise şöyle:

-Kapalı E Alt, E Üst, Loca, Loca Önü, VIP, D Üst tribününden bilet alan taraftarlarımız store yanındaki 1 nolu kontrol noktasından;

-Kapalı A Alt, A Üst, Engelli Tribünü ve B Üst tribünden bilet alan taraftarlarımız ve Basın Mensupları, Kuşpınar Mahallesi tarafında bulunan 5 Nolu dış duvar kapısından;

-Sevgi Tribününden müsabakaları izleyecek olan misafirlerimiz (şehit yakını, gaziler vb.) kale arkası 9 Nolu kapıdaki turnikeden PASSO Lig kartlarını okutup 10 Nolu kapıdan giriş yapacaklardır.

-Maraton F, G ve H bloklarından bilet alan taraftarlarımız 6 nolu kapıdan,

-I, J, K ve L bloklarından bileti olan taraftarlarımız 5 nolu kapıdan giriş yapacaklardır.

-Taraftarlarımızın mağdur olmamaları, zor durumda kalmamaları için özellikle PASSO kartlarını tanımlamaları gerekmektedir. Tanımsız PASSO kartı olanlar, stadyum içine hiç bir şekilde giremeyecektir.

-LOCA sahiplerinin de kendilerine verilen şifrelerden kartlarına tanımlama yapmaları gerekmektedir. Kartlarına tanımlama yapmamış olan loca sahiplerinin içeri alınmaları mümkün olmayacaktır.

-Ayrıca protokol girişlerinde de sadece ve sadece tanımlı olanlar içeriye alınacaktır. Protokol tribününde tanımsız olan kişiler, bir şekilde protokol tribününe girseler bile tekrar dışarı çıkarılacaklardır.

Kapı girişlerinde sorun yaşayan taraftarlarımızın, bulundukları noktaya en yakın PASSO Lig gişesine başvuru yapmaları halinde yardımcı olunacaktır.