Haberler
1123
04 Aralık 2019
YUKATEL DENİZLİSPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR MAÇI BİLET FİYATLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Kulübümüz profesyonel futbol takımının 8 Aralık Pazar günü saat 16.30’da, Medipol Başakşehir ile oynayacağı Süper Lig müsabakasının bilet fiyatları belli oldu. Biletler 4 Aralık Çarşamba günü saat 11.00’de satışa çıkacak.

Bilet fiyatları şöyle olacak;

VIP 50TL

Loca Önü 100TL

B ve D üst 40TL

E alt E üst 30TL

A alt A üst 30TL

Maraton 100TL

Kale arkası 10TL

Misafir 10TL

 

Maça gelecek olan taraftarların dikkat etmesi gereken diğer hususlar ise şöyle:

-Kapalı E Alt, E Üst, Loca, Loca Önü, VIP, D Üst tribününden bilet alan taraftarlarımız store yanındaki 1 nolu kontrol noktasından;

-Kapalı A Alt, A Üst, Engelli Tribünü ve B Üst tribünden bilet alan taraftarlarımız ve Basın Mensupları, Kuşpınar Mahallesi tarafında bulunan 5 Nolu dış duvar kapısından;

-Sevgi Tribününden müsabakaları izleyecek olan misafirlerimiz (şehit yakını, gaziler vb.) kale arkası 9 Nolu kapıdaki turnikeden PASSO Lig kartlarını okutup 10 Nolu kapıdan giriş yapacaklardır.

-Taraftarlarımızın mağdur olmamaları, zor durumda kalmamaları için özellikle PASSO kartlarını tanımlamaları gerekmektedir. Tanımsız PASSO kartı olanlar, stadyum içine hiç bir şekilde giremeyecektir.

-LOCA sahiplerinin de kendilerine verilen şifrelerden kartlarına tanımlama yapmaları gerekmektedir. Kartlarına tanımlama yapmamış olan loca sahiplerinin içeri alınmaları mümkün olmayacaktır.

-Ayrıca protokol girişlerinde de sadece ve sadece tanımlı olanlar içeriye alınacaktır. Protokol tribününde tanımsız olan kişiler, bir şekilde protokol tribününe girseler bile tekrar dışarı çıkarılacaklardır.

Kapı girişlerinde sorun yaşayan taraftarlarımızın, bulundukları noktaya en yakın PASSO Lig gişesine başvuru yapmaları halinde yardımcı olunacaktır.