Haberler
478
20 Kasım 2019
YUKATEL DENİZLİSPOR-ÇAYKUR RİZESPOR MAÇI BİLET FİYATLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Kulübümüz profesyonel futbol takımının 23 Kasım Cumartesi günü, Çaykur Rizespor ile oynayacağı Süper Lig müsabakasının bilet fiyatları belli oldu. Biletler  20 Kasım Çarşamba günü saat 11.00’de satışa çıkacak.

Bilet fiyatları şöyle olacak;

Kale Arkası 20TL

Misafir Tribünü 20TL

Maraton 40TL

Kapalı D ve B üst 60TL

A ve E Tribünlerin Tamamı 40TL

Loca Önü 100TL

VIP 100TL

Maça gelecek olan taraftarların dikkat etmesi gereken diğer hususlar ise şöyle:

-Kapalı E Alt, E Üst, Loca, Loca Önü, VIP, D Üst tribününden bilet alan taraftarlarımız store yanındaki 1 nolu kontrol noktasından;

-Kapalı A Alt, A Üst, Engelli Tribünü ve B Üst tribünden bilet alan taraftarlarımız ve Basın Mensupları, Kuşpınar Mahallesi tarafında bulunan 5 Nolu dış duvar kapısından;

-Sevgi Tribününden müsabakaları izleyecek olan misafirlerimiz (şehit yakını, gaziler vb.) kale arkası 9 Nolu kapıdaki turnikeden PASSO Lig kartlarını okutup 10 Nolu kapıdan giriş yapacaklardır.

-Taraftarlarımızın mağdur olmamaları, zor durumda kalmamaları için özellikle PASSO kartlarını tanımlamaları gerekmektedir. Tanımsız PASSO kartı olanlar, stadyum içine hiç bir şekilde giremeyecektir.

-LOCA sahiplerinin de kendilerine verilen şifrelerden kartlarına tanımlama yapmaları gerekmektedir. Kartlarına tanımlama yapmamış olan loca sahiplerinin içeri alınmaları mümkün olmayacaktır.

-Ayrıca protokol girişlerinde de sadece ve sadece tanımlı olanlar içeriye alınacaktır. Protokol tribününde tanımsız olan kişiler, bir şekilde protokol tribününe girseler bile tekrar dışarı çıkarılacaklardır.

Kapı girişlerinde sorun yaşayan taraftarlarımızın, bulundukları noktaya en yakın PASSO Lig gişesine başvuru yapmaları halinde yardımcı olunacaktır.

 

pendik kurye