Haberler
2227
02 Eylül 2019
"Takımımız İçin Elimizden Gelenin En İyisini Yapacağız"

2018-19 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan ve bu sezon Süper Lig’de mücadele eden Yukatel Denizlispor’umuz yapılanma çalışmalarına devam ediyor. Yönetim kurulumuz kurumsal yapı ve yeniden yapılanma konusunda ciddi adımlar atmaya devam ediyor.

Son olarak futbolcular için 10 adet sıfır kilometre ve tamamı "DS" plakalı olan araç kiralayan yönetimimiz, araçları teslim alarak futbolcularımızın hizmetine sundu. 


Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Başkanımız Ali Çetin, “Futbolcularımız bizim en değerlimiz. Onlar için her şeyin en iyisini yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Araçlar konusunda acele etmedik ve hepsini sıfır kilometre olarak kiraladık. Kulübümüze ait tüm araçlar resmi kurumlar tarafından icralık. Resmi kurumlara olan borçlarımızı bitirmek üzereyiz ve bu araçlar hakkında planlamalarımız var. Takımımızın sahada gösterdiği performans ve puan durumundaki yerimiz bizleri son derece mutlu ediyor. Son maçımızda aleyhimizde çalınan penaltı ve iptal edilen golümüzün yorumunu değerli camiamıza bırakıyorum. Biz her şeyin en güzelini yapmak için gayret göstereceğiz. Biz Süper Lig’e ses getirmek için geldik. Takımımızın bunu gerçekleştirecek güce ve disipline sahip olduğunu biliyoruz” dedi.