Haberler
1665
22 Mayıs 2019
Denizlispor'umuz, şampiyonluk kupasını aldı

Spor Toto 1. Lig'de şampiyon olarak Süper Lig'e çıkan Denizlispor'umuz, şampiyonluk kupasını aldı.

haber metninin boyutu  

Denizli Atatürk Bahçeşehir Koleji Stadı'nda gerçekleştirilen etkinlikte yeşil-siyahlı taraftarlar, elde edilen başarıyı kutlarken, futbol takımı da şampiyonluk kupasına kavuştu. 

Taraftarlarımız stadı doldururken, organizasyonda ilk olarak kulüp çalışanlarımızın isimleri anons edilerek sahneye çağrılırken, sonrasında oyuncular tek tek davet edildi. 

Her oyuncumuzun, isminin anons edilmesinin ardından sahnede yerini aldığı organizasyonda birçok futbolcumız da çocuklarıyla kutlamaya dahil oldu.

Denizlispor'umuzun Spor Toto 1. Lig 2018-2019 sezonu şampiyonluk kupası Başkanımız Ali Çetin'e, Teknik Direktörümüz Yücel İldiz'e ve takım kaptanımız Mehmet Akyüz'e takdim edildi. 

Yönetim kurulumuz, teknik heyetimiz ve futbolcularımız şampiyonluk kupasıyla büyük sevinç yaşadı. 

Oyuncular, şampiyonluk kupasıyla sahaya inerek tribünleri gezdi ve taraftarları selamladı. 

Kulüp başkanımuz Ali Çetin, mutluluklarını tarif etmenin imkansız olduğunu dile getirdi

İnanıp çalışarak başardıklarını anlatan Başkanımız Çetin, "Süper Lig özlemimizi nihayet sonlandırdık. Bu gurur sizin, bu sevinç sizin, doyasıya yaşayın. Biz göreve geldiğimizde takımımızı hak ettiği en üst noktaya taşıyacağımıza söz vermiştik ve bu uğurda çalıştık. Bu konuda bizleri yalnız bırakmayan siz Denizlililere sonsuz teşekkür ediyorum." diye konuştu.