Haberler
2338
05 Nisan 2019
PTT’den Denizlispor’a Özel Pul

Taraftarlarımız kişisel pul bastıracak, kazanan Denizlispor olacak.

Kulübümüz ve PTT Genel Müdürlüğü Denizli PTT Başmüdürlüğü arasında imzalanan protokolle, kulübümüz ve taraftarlarımıza özel kişisel pul basılacak, Denizlispor’umuza gelir sağlanacak.


Haluk Ulusoy Tesisleri’mizde düzenlenen imza töreninde konuşan PTT Denizli Başmüdürü Serdal Bursalı, PTT’nin kişisel pul uygulamasını tanıtarak, Denizlispor temalı kişisel pulların ilgi göreceğine inandığını belirtti. 

Kişisel pul basımının yanı sıra PTT tarafından tasarlanacak olan taraftar pulları ile de Denizlispor’a gelir sağlamayı hedeflediklerini söyleyen Bursalı, “Denizli halkının Denizlispor sevgisini pullarımıza yansıtarak kulübümüz için bir proje oluşturduk. Kişisel pul basımı ve taraftar pulu satışlarından Denizlispor’a gelir sağlayarak, yakalanan başarıyı perçinlemek istiyoruz. Anlaşmanın her iki tarafa hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.


Türkiye’nin en önemli ve köklü markası olan PTT ile işbirliği yapmaktan son derece mutlu olduğunu ifade eden Kulüp Başkanımız Ali Çetin ise, “Kulübümüz için hazırlanan bu güzel proje sayesinde hem kulübümüz para kazanacak, hem de taraftarlarımız Denizlispor temalı pullar kullanabilecek. Başta İl Başmüdürümüz Serdal Bey olmak üzere bu önemli projede emeği olan herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Taraftarlarımız PTT Merkezlerinde yer alan kişisel pul stantlarında kişisel pul sözleşmesi imzalayarak Denizlispor temalı ve kendi görsellerinin bulunduğu pul bastırabilecekler.