Haberler
2042
11 Mart 2019
HDI Sigorta İle Sponsorluk Anlaşması İmzalandı

Kulübümüz, HDI Sigorta ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Denizli Atatürk Bahçeşehir Koleji Stadyumu’nda gerçekleştirilen ve Başkanımız Ali Çetin, Başkan Yardımcımız Taner Atilla, HDI Sigorta Genel Müdürü Ahmet Ceyhan Hancıoğlu ve Denizli'de faaliyet gösteren bayii temsilcilerinin katıldığı basın toplantısında sponsorluk anlaşmasının detayları kamuoyu ile paylaşıldı.

Toplantıda konuşma yapan Başkanımız Ali Çetin, Denizlispor'umuzun menfaatleri doğrultusundaki her anlaşmaya olumlu baktıklarını belirterek, "Her iki taraf için hayırlı uğurlu olsun. Kulübümüze sürekli gelir sağlayacak bir anlaşma oldu. Bütün şehrimizin Denizlispor poliçe ürünlerini kullanarak Denizlispor'a destek olmalarını istiyoruz" diye konuştu.

HDI Sigorta Genel Müdürü Ahmet Ceyhan Hancıoğlu ise 13 yıldır Türkiye'de hizmet verdiklerini vurgulayarak, şunları söyledi: "Türkiye'de bir çok spor kulübüne destek veriyoruz. Denizli çok önemli bir spor şehri. Bizler de Denizlispor'un yanında olacağız. Denizlispor'un bir potansiyeli var. Denizlispor poliçeleri ile taraftarlar kulüplerine destek çıkacaktır. Denizlililer her zaman poliçe alıyor ancak bundan sonra yeşil siyahlı poliçe alarak kulüplerine destek olacaklar.”

Sponsorluk anlaşması kapsamında HDI Sigorta Denizli’de bulunan 40 sigorta bayiisinde Denizlispor’a özel sigorta ve kasko paketleri oluşturabilecek bunun karşılığında ise Denizlispor poliçelerinden elde edilen yıllık cironun %3’ü Denizlispor’a ödenecek.