Haberler
4948
16 Kasım 2018
KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYURULUR

Yönetim Kurulumuzun bu hafta içerisinde düzenlemiş olduğu toplantılar sonucunda aldığı kararlar şu şekildedir:

Bilet fiyatlarımızda herhangi bir indirim uygulanmayacak olup, bilet fiyatlarının indirimi ile ilgili çıkan haberler asılsızdır.

VIP ve Gold tribünlerinde artan talep üzerine kombine ve tahsislerde yeniden düzenleme yapılacaktır.

Personellerimiz ile ilgili gerekli düzenlemeler yapılmış ve özellikle güvenlik konusunda tedbirler arttırılarak profesyonel özel güvenlik firması ile anlaşılmıştır.

Kulüp organizasyon ve yönetim şeması düzenlenmiş görev bölümleri yeniden belirlenmiştir ve ekte paylaşılmıştır.

Kulüp adına reklam ve bağış toplayacak kişilere yetki belgesi ve yaka kartı verilecek, bu kişilerin isimleri resmi web sitemiz üzerinden duyurulacaktır.

Şehrimizin bayraklarla donatılması için gelen yoğun talepler üzerine yönetim kurulumuz çalışmalarını tamamlamış olup, şehrimizin çeşitli noktalarında 1250 TL reklam bedeli karşılığı bayrakların asılmasına karar verilmiştir.

Kulübümüze yeni gelirler kazandırmak amacıyla Denizlispor logolu çakmaklarımız 5 TL bedelle satışa sunulacaktır.

Kulübümüze bağışta bulunan gerçek ve tüzel kişilerin listesi web sitemizde güncel olarak kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Tüm taraftar grupları tarafından benimsenecek ve tüm taraftarlarımızın ortak olarak söyleyebileceği üç şarkı belirlenecek ve web sitemiz üzerinden anketle taraftarlarımızın beğenisine sunulacaktır. Söz konusu anket 22 Kasım Perşembe günü sona erecek olup, en yüksek oyu alan şarkı Giresunspor maçında hep bir ağızdan söylenmeye başlanacaktır.

Kulübümüz tarafından bazı maçlarında temin edilecek deplasman otobüslerinin sayısı yönetim kurulumuz tarafından belirlenecek olup, araçların kalkış yeri tüm taraftarlarımız için Denizli Atatürk Stadyumu otoparkı olacaktır. Taraftar gruplarına ayrı ayrı noktalara araçlar gönderilmeyecektir.

Denizli Atatürk Stadyumu içinde ve çevresinde faaliyet gösteren ve taraftarlarımıza hizmet veren büfeler ve işletmeler ile ilgili yeniden düzenlemeler yapılacak olup, ilerleyen tarihlerde kamuoyu ile paylaşılacaktır.
 
Denizlispor Yönetim Kurulu