Haberler
2069
15 Ekim 2018
Yeni Teknik Direktörümüz Yücel İldiz Oldu

Kulübümüz yeni teknik direktörümüz Yücel İldiz’in resmi imza töreni için basın toplantısı düzenledi.

Haluk Ulusoy tesislerimizde düzenlenen basın toplantısına Başkan Yardımcılarımız Taner Atilla ve Yasin Özpek, Profesyonel Futbol Şube Sorumlumuz Ali Fırat, Yeni Teknik Direktörümüz Yücel İldiz ve yönetim kurulu üyelerimiz katıldı.

İmza töreninde konuşma yapan Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Ali Fırat, “Yücel Hoca ile 2-3 dönemdir görüşmelerimiz oluyordu. Bugüne nasipmiş. Bundan sonra takımımız hocamızın tecrübelerine emanet. Kendisine başarılar diliyoruz” dedi.

Kulübümüze gelmekten mutlu olduğunu belirten Yücel İldiz, “Mustafa Üstek ve ekibine bize güvenlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu sezon enteresan bir sezon, dengeli bir grup değil ve kimin ne yapacağı belli değil. Denizlispor için en iyisini yapmaya çalışacağız. Ekibim ile birlikte bilgi, birikimlerimizi aktarıp inşallah Denizlispor’a ivme kazandırıp bir üst lige çıkarmaya çalışacağız. Bu sabır işi. İşin peşini bırakmamak lazım. Size şunun sözünü verebilirim, sezon sonuna kadar savaşı bırakmayacağız. Afyon maçını önemsiyoruz ve göreve 3 puan ile başlamak istiyoruz” dedi.