Haberler
596
07 Mayıs 2018
Yönetim Kurulumuz Olağan Genel Kongre Kararı Aldı

Yönetim Kurulumuz bugün Haluk Ulusoy Tesisleri'nde yaptığı basın açıklaması ile görevi bırakma kararı aldığını belirterek Olağan Genel Kurul Kongresi kararı alındığını açıkladı.

27 Mayıs'ta Olağan Genel Kurulu Kongresi'nin yapılacağını açıklayan Başkanımız Mustafa Üstek, "Çok zor şartlar altında geldiğimiz görevimizde çok çalıştık ve sezonu ligde kalarak bitirdik. Bize verilen bayrağı yere düşürmeden bırakmamızda bize destek olan başta Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan'a, Denizli protokolüne, teknik direktörümüz Fatih Tekke ve ekibine, Sportif Direktörümüz Bülent Ertuğral'a, futbolcularımıza, taraftarlarımıza, sponsorlarımız Abalıoğlu ve Bay-Tur şirketlerine, bağışları ile bize destek olan firmalara ve şahıslara, personelimize ve siz değerli basın mensuplarına teşekkür ederiz. Şimdi bu bayrağı başka arkadaşlarımıza teslim edeceğiz. Çok zor şartlar altında ligi bitirdik. En son 2 milyon TL ödememiz gereken miktarı yönetim kurulumuzun yardımları ile ödedim. Ancak artık bizde tükendik. Şuanda ödememiz gereken 3 milyon TL var ancak artık ben bu parayı yönetim kurulu üyelerimizden isteyemem. Çünkü yönetim kurulu üyelerimiz ödemeleri gereken miktarların en az üç dört katını ödedi. Bizim nefesimiz tükendi. Şehrin önde gelenlerinden destek alamıyoruz. Şehir bize sahip çıkmıyor. Sadece yönetim kurulu olarak takımımızın başarısı için uğraştık. Artık yeni yönetimimizin önünü açmak istiyoruz. 27 Mayıs'ta ilk kongremizi gerçekleştirip çoğunluk sağlanamaması durumunda 3 Haziran'da ikinci kongreyi yapacağız. Yeni gelen yönetimimize maddi ve manevi her türlü destekte bulunacağımı bildiriyor, hiç bir şekilde aday olmayacağımı veya yönetimde bulunmayacağımı sizlere açıklıyorum. Benim yönetimimden veya dışarıdan bir aday olması durumunda her türlü desteği vereceğime söz veriyorum" dedi.

İlk defa bir yönetimde istifaların olmadığı ve birlik olunduğunu belirten Başkan Yardımcımız Taner Atilla, "Biz başkanımızın kararının arkasındayız. O bırakmayı düşünüyorsa hepimiz bırakacağız. Biz bu yönetim ile iki dönem transfer yasağımız olmasına rağmen büyük işler başardık. Bazıları küçümsüyor ama çok çalıştık, devre arası olmasına rağmen iyi adımlar atarak güzel bir kadro kurduk. Bu takımdan üç-dört kişi gönderilip yerine üç veya dört kişinin alınması ile önümüzdeki sezon Süper Lig'in en büyük adaylarından biri haline geliriz. İnşallah takım dağılmadan hızlı bir şekilde profesyonel adımlar atılır. Ancak öncelikle bu şehrin bu takımı sahiplenmesi lazım. Bize en büyük desteği Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan verdi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca sponsor olan, reklam veren ve bağışta bulunan herkese ve ayrıca takımımıza gerek evimizde gerekse deplasmanda destek olan taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. El birliğiyle çalışılırsa bu takım ayağa kalkar" dedi.

Sezonun ikinci yarısında yapılan takviyelerle ligde kalındığını hatırlatan Asbaşkanımız Necip İrdem, "İnşallah daha iyi bir yönetim gelir. Bizlerde her zaman destek veririz. Şehir olarak Denizlispor'u sahiplenmiyoruz. Düşmemeye oynuyoruz 4 bin taraftar geliyor. Samsunspor'un maçlarına 20 bin kişi gidiyor. Diğer takımlarda iyi şeyler oluyor. Büyük bir borç vardı biz bunu hafifleterek iyi bir takım kurduk. Yapılacak takviyelerle şampiyonluğa oynayacak bir kadronun olduğuna inanıyorum. Yeni yönetime başarılar diliyorum" dedi.

Yönetim kurulumuzun aldığı karara göre 27 Mayıs'ta gerçekleşecek kongre ile başkanlık ve yönetim kurulu seçimi yapılacak.


 

Bayilik veren firmalar evlilik sitesi Denizli İş Güvenliği Malzemeleri istanbul evden eve nakliyat Şehirlerarası evden eve nakliyat tiktok izlenme satın al İstanbul evden eve nakliyat İstanbul Yacht Charter

oto ekspertiz dil kursu evden eve nakliyat iş ilanı ver

elektronik sigara likit sanal ofis istanbul evden eve nakliyat smm panel sondakika haberleri tiny house istanbul evden eve