Haberler
376
22 Ocak 2018
Ligin 2. Devresi İçin Kombineleri Satışta!

2. Devre Kombineleri Satışta!

2017-2018 sezonunun 2. devresinde Denizli Atatürk Stadyumu'nda oynanacak olan TFF 1. Lig maçlarımızda geçerli olacak kombine biletlerimiz satışa çıktı!

İndirimli fiyatları ile satışa sunulan kombinelerimizi Denizli Atatürk Stadyumu'nda bulunan Passolig Gişesi ve www.passo.com.tradresinden alabilirsiniz.

Yeni sezonda Gold Tribün, VIP Tribün, B-Üst Tribün, D-Üst Tribün, A-Alt Tribün, E-Üst Tribün, Maraton Tribün ve Kale Arkası Tribünü için güncellenen kombine bilet fiyatları aşağıdaki gibidir.

Gold ve VIP Tribün : 350 TL
Kapalı B - D Üst Tribün : 100 TL
Kapalı A Alt ve E Üst Tribün : 50 TL
Maraton : 50 TL
Kale Arkası : 50 TL

Kombine satın alacak olan taraftarların Passolig kart sahibi olmaları gerekmektedir. Kombine satışlarında Passolig kart logo kısıtı bulunmamaktadır.

Kombine satın alacak olan taraftarın Passolig Kartlarının 31.05.2018 tarihine kadar e-bilet kullanım süresi olmalıdır.

Kombine satın alacak olan Passolig kartı olmayan taraftarlar ise gişeden Passolig kart alarak, kartlarına sezonluk kombineleri yükletebilirler.

Kombine sahibi olarak katılamadığınız maçların bilet hakkını passo.com.tr web sitesi üzerinden Passolig Kartı olan başka bir yakınınıza, arkadaşınıza transfer ederek sezon süresince takımınıza tam destek sağlayabilirsiniz

Kombine Bilet ve Maç Bileti nasıl alırım?

PASSOLİG Kartına sezonluk kombine bilet veya maç bileti yükletmek isteyen taraftarlarımız, www.passo.com.tr adresine giriş yaparak veya PASSOLİG Gişesine’ne ( Atatürk Stadyumu) giderek, PASSOLİG Kartına sezonluk kombine bilet ve maç bileti yükletebileceklerdir.

PASSOLİG Kartımı nasıl yenilerim?

PASSOLİG Kartı süresi dolan taraftarlarımız, yine herhangi bir PASSOLİG Gişesine giderek kart süresini uzatabilirler. Ayrıca internet üzerinden www.passo.com.tr veya 0850 724 33 44 müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı ile kart süresini uzatabilirler.

PASSOLİG Kart nasıl alırım?

PASSOLİG Kartı olmayan taraftarlarımız ise, Atatürk Stadyumu girişinde bulunan PASSOLİG Gişesi veya internet üzerinden www.passo.com.tr'den hemen kart başvurusu yapabilirler.

Kartı çalışmayan taraftarlarımız ne yapmalı?

Stadyum Girişinde kartı okunmayan taraftarlarımız, eski kartını gişeye teslim ederek yeni Passolig Kart çıkarmaları gerekmektedir.

 

Bayilik veren firmalar evlilik sitesi Denizli İş Güvenliği Malzemeleri istanbul evden eve nakliyat Şehirlerarası evden eve nakliyat tiktok izlenme satın al İstanbul evden eve nakliyat İstanbul Yacht Charter

oto ekspertiz dil kursu evden eve nakliyat iş ilanı ver

elektronik sigara likit sanal ofis istanbul evden eve nakliyat smm panel sondakika haberleri tiny house istanbul evden eve